Audio Repair Maxi – Opinie na Forum, Skład,Cena, Gdzie Kupić?

Wielu osobom ubytek słuchu kojarzy się z niemal całkowitą utratą słuchu i znacznie obniżonym poczuciem głośności. Nie jest to prawdą. W większości przypadków osoby z ubytkiem słuchu mają głównie problemy z rozumieniem mowy, podczas gdy ich słuch pozostaje dobry. Mówiąc prościej, słyszysz kogoś, kto mówi, ale nie wiesz, co on mówi. Wynika to z Wielu osobom ubytek słuchu kojarzy się z niemal całkowitą utratą słuchu i znacznie obniżonym poczuciem głośności. Nie jest to prawdą. W większości przypadków osoby z ubytkiem słuchu mają głównie problemy z rozumieniem mowy, podczas gdy ich słuch pozostaje dobry. Mówiąc prościej, słyszysz kogoś, kto mówi, ale nie wiesz, co on mówi. Wynika to z tonotopowej ślimaka w uchu wewnętrznym, gdzie w pierwszej kolejności uszkodzeniu ulegają komórki wysokoczęstotliwościowe*.

Audio Repair Maxi

Jak rozpoznać problemy ze słuchem?

U osób dorosłych pierwszym krokiem w diagnostyce ubytku słuchu jest określenie rodzaju ubytku słuchu.

 • W przypadku przewodzeniowego ubytku słuchu (np. niedrożność przewodu słuchowego spowodowana przez woskowinę, ciało obce, infekcję ucha zewnętrznego lub środkowego), ubytek słuchu można rozpoznać po dość nagłym spadku głośności słyszanych dźwięków. Dokładną przyczynę przewodzeniowego ubytku słuchu można zazwyczaj ustalić podczas otoskopii ucha lub wykonując audiometrię impedancyjną i test trąbkowy.
 • W odbiorczym ubytku słuchu (uszkodzenie komórek słuchowych w uchu wewnętrznym), ubytek słuchu można rozpoznać po utracie rozumienia mowy i czystości słyszanych dźwięków. Problem ten dotyczy głównie słyszenia mowy na tle hałasu, tłumu, czy podczas oglądania telewizji. Ze względu na trwałe uszkodzenie komórek słuchowych, ucho nie radzi sobie z selektywnością mowy na tle rozproszonych dźwięków. Dokładną przyczynę niedosłuchu odbiorczego można ustalić wykonując audiometrię tonalną, audiometrię słowną, a w niektórych przypadkach stymulację mózgu ABR.
 • W przypadku mieszanego ubytku słuchu – czyli ubytku słuchu, który łączy w sobie zarówno komponenty przewodzeniowe, jak i odbiorcze – ubytek słuchu może być zdiagnozowany poprzez zmniejszone poczucie głośności, jak również zmniejszone rozumienie mowy. W tym typie ubytku słuchu, komórki słuchowe odpowiedzialne za słyszenie niskich, średnich i głośnych częstotliwości są zazwyczaj uszkodzone, a także występują nieprawidłowości w uchu zewnętrznym lub środkowym. Dokładna przyczyna ubytku słuchu typu mieszanego może być określona poprzez wykonanie audiometrii impedancyjnej, audiometrii tonalnej, audiometrii słownej, a w niektórych przypadkach ABR i MRI.
Audio Repair maxi

Co to jest Audio Repair maxi ?

Audio Repair maxi to jedyny naturalny suplement, który pomaga odmłodzić komórki słuchowe i zdrowie uszu. Został zaprojektowany, aby dotrzeć do pierwotnej przyczyny ubytku słuchu i zwalczać ją, abyś już nigdy nie musiał zmagać się z ubytkiem słuchu. Składniki AudioRepair maxi Umożliwia swobodny przepływ krwi, wzmacniając w ten sposób nerwy słuchowe.

Ten suplement jest w 100% bezpieczny i naturalny i został sformułowany przez lekarzy, aby pomóc poprawić zdolność słyszenia i zmniejszyć zmęczenie słuchu. Audio Repair maxi zawiera głównie naturalne składniki:

które skutecznie otwierają ograniczone naczynia krwionośne. Poprawia zdrowie ślimaka i pomaga w ochronie wszystkich niewidzialnych sił, które atakują twoje zdrowie na co dzień, wypłukuje toksyny z organizmu, które powodują choroby i śmierć komórek. Suplement ten pomaga również poprawić ogólny stan zdrowia i funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku, jakie masz schorzenia słuchu, a ten suplement działa lepiej niż cokolwiek innego, dzięki czemu możesz cieszyć się jakością życia, nie martwiąc się o problemy ze słuchem w przyszłości. Uchroni Cię przed głuchotą, ponieważ większość ludzi doświadcza pogorszenia słuchu związanego z wiekiem.

Audio Repair maxi
Audio Repair maxi
 • Wzmacnia i poprawia system odpornościowy, dzięki czemu organizm może naturalnie aktywować mechanizm obronny
 • Poprawia zdolność słyszenia, abyś mógł słyszeć wszystko. Twoje uszy będą w stanie tolerować zanieczyszczenie hałasem
 • Zapobiega wytwarzaniu toksyn przez organizm i pomaga wypłukać wszystkie toksyny.
 • Poprawia metabolizm i zdrowie układu pokarmowego.
 • Zmniejsza stan zapalny nerwów i mięśni

Jak działa Audio Repair maxi?

Korzyści to całkowicie naturalne, łatwe do połknięcia rozwiązanie, które chroni Twoje zdrowie akustyczne pod wieloma względami. Ten produkt pomaga w poprawie zdrowia komórek włosowatych ślimaka w utrzymaniu słuchu. Ten suplement zawiera witaminy, minerały i wszystkie naturalne zioła, aby poprawić krążenie w małych naczyniach krwionośnych w uchu. Zapewnia komórkom włosowym ślimaka niezbędne odżywianie i zmniejsza stan zapalny poprzez obniżenie poziomu kortyzolu i hormonu stresu.

Składniki Audio Repair Maxi: bezpieczny i skuteczny skład i formuła

Audio Repair MAXI to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich problemów ze słuchem. Dzięki całkowicie naturalnym składnikom, wolnym od potencjalnie niebezpiecznych substancji chemicznych, jest to bezpieczny produkt, który każdy może stosować bez recepty.

Jest to kombinacja całkowicie naturalnych składników aktywnych, które nie powodują reakcji alergicznych ani innych skutków ubocznych.

Wszystkie składniki tabletek Audio Repair Maxi są ilościowo bardzo dobre i starannie dobrane, aby zapewnić najwyższą jakość.

Opinie o Audio Repair Maxi

Opinie i komentarze wyrażone na forach internetowych pokazują, że klienci, którzy stosowali tabletki Audio Repair Maxi, zgłaszali znaczną poprawę słuchu już od pierwszych tygodni stosowania Audio Repair MAXI. Powiedzieli, że po raz pierwszy usłyszeli dźwięki, których wcześniej nie słyszeli. Ponadto, byli w stanie powiedzieć, że Audio Repair Maxi jest produktem lepszym od konkurencji pod każdym względem: zawiera wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, nie ma negatywnego wpływu na zdrowie i jest konkurencyjny cenowo.

Audio Repair Maxi

Jak stosować Audio Repair Maxi: dawkowanie, instrukcje użytkowania i ulotka dla pacjenta

Instrukcje na ulotce dołączonej do opakowania Audio Repair Maxi wskazują, że zalecana dawka w celu uzyskania wszystkich korzyści płynących z tego suplementu to jedna kapsułka dwa razy dziennie. Produkt powinien być przyjmowany z dużą ilością wody, codziennie.

Czas trwania kuracji różni się w zależności od rodzaju problemu, ale może być przedłużony tak długo, jak to konieczne, ponieważ nawet jeśli ten produkt jest przyjmowany przez kilka miesięcy, nie powoduje problemów.

Producent nie zaleca przekraczania zalecanej dawki dziennej.

Gdzie kupić Audio Repair Maxi i jaka jest jego cena?

Jeśli jesteś zainteresowany Audio Repair maxi, możesz go kupić za pośrednictwem oficjalnej strony producenta, wypełniając formularz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. Po kliknięciu na wyślij skontaktuje się z Tobą konsultant, któremu możesz podać adres do wysyłki.

Oficjalna strona oferuje trzy korzyści:

50% zniżki na cenę Audio Repair Maxi;

 • Darmowa wysyłka;
 • Płatność za pobraniem.
 • Wysyłka jest w ciągu 2-3 dni, bez dodatkowych kosztów, otrzymasz produkt dostarczony bezpośrednio do domu, dzięki czemu możesz zacząć poprawiać swoje zdrowie aparatu słuchowego.

Źródła:

https://medlineplus.gov/

https://www.health.com/

https://en.wikipedia.org/wiki/Health

 

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz