CARDIOTONS kapsułki – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Aż co trzecia dorosła osoba cierpi na nadciśnienie tętnicze, ale duża część tej kilkumilionowej populacji nie jest świadoma problemu i dlatego nie podejmuje leczenia. Wśród osób, które są świadome swojej choroby, wiele otrzymuje nieodpowiednie leczenie: przyjmują leki nieregularnie lub wcale, w zbyt małych dawkach itp. Niestety, wieloletnia zła kontrola ciśnienia tętniczego ma katastrofalny wpływ na funkcjonowanie układu krążenia i nerek, powodując liczne powikłania zagrażające życiu.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Czym jest nadciśnienie?

Nadciśnienie tętnicze jest schorzeniem, które charakteryzuje się wysokim ciśnieniem krwi w układzie naczyniowym, gdy ciśnienie wynosi powyżej 140 mmHg dla ciśnienia skurczowego i/lub powyżej 90 mmHg dla ciśnienia rozkurczowego.

Ryzyko rozwoju tego schorzenia wzrasta wraz z wiekiem. Ryzyko rozwoju nadciśnienia wzrasta wraz z wiekiem, natomiast w młodszych grupach wiekowych nadciśnienie może być spowodowane innymi schorzeniami. Podczas pomiaru ciśnienia krwi, pierwszy odczyt to ciśnienie skurczowe, a drugi to ciśnienie rozkurczowe. Ciśnienie krwi można sprawdzić w domu za pomocą ciśnieniomierza nadgarstkowego.

Cardiotons

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Przyczyny nadciśnienia

  • Nadciśnienie pierwotne – występuje bez konkretnej przyczyny. Uważa się, że różne czynniki środowiskowe i genetyczne zwiększają ryzyko rozwoju nadciśnienia, a jednocześnie zaburzają mechanizmy biorące udział w jego regulacji, np. układ RAA czy NO (tlenek azotu);
  • Nadciśnienie wtórne – występuje zwykle jako następstwo innych dolegliwości. Choroby, które zwiększają ryzyko wystąpienia nadciśnienia to:
  • Zespół Cushinga – który ma podłoże w podwyższonym poziomie kortyzolu we krwi;
  • Przewlekła choroba nerek;
  • Choroba tętnic nerkowych;
  • zespół Conna – charakteryzujący się nadmierną produkcją aldosteronu przez nadnercza;
  • guz chromochłonny – jest zwykle łagodnym nowotworem rdzenia nadnerczy, wydzielającym epinefrynę i noradrenalinę;
  • obturacyjny bezdech senny;

Cardiotons – suplement na prawidłowe ciśnienie

Cardiotons

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Cardiotons to środek, który może wspomagać obniżenie ciśnienia krwi. Zawiera skoncentrowane ekstrakty ziołowe, które dzięki swoim właściwościom mogą wspomagać oczyszczanie naczyń krwionośnych. Suplement oparty jest na naturalnych, hipoalergicznych i łatwostrawnych składnikach. Nie zawiera substancji chemicznych i jest bezpieczny dla organizmu.

Ilość netto: 16,8 g (30 kapsułek)

Komu jest polecany – Cardiotons ?

Cardiotons polecany jest dla osób, które mają problemy z podwyższonym ciśnieniem krwi oraz dla tych, którzy zmagają się z chorobami układu krążenia. Jest odpowiedni dla każdego, bez względu na wiek. Jest to produkt, który dzięki wysokiej zawartości witamin z grupy B oraz wielu mikroelementów może pozytywnie wpłynąć na jakość przepływającej krwi.

Sprawdź: Cardiform.

Składniki – Cardiotons

Głóg – może pomóc w rozluźnieniu mięśni i naczyń krwionośnych, a także może zwiększyć ilość i jakość krwi dopływającej do serca oraz poprawić jego funkcjonowanie. Ponadto może również pomagać w regulacji ciśnienia krwi, przepływu krwi, wspierać w zapobieganiu tworzenia się skrzepów krwi oraz we wzmacnianiu naczyń krwionośnych.

Pokrzywa – może pomóc rozszerzyć naczynia krwionośne i zmniejszyć siłę skurczów serca. Ze względu na wysoką zawartość potasu, pokrzywa pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Ponadto może wzmocnić mięsień sercowy, rozszerzyć naczynia krwionośne.

Składniki: ekstrakt z owoców głogu 4:1, ekstrakt z liści pokrzywy 4:1, sproszkowana celuloza, chlorowodorek tiaminy, kapsułka żelatynowa twarda. Produkt może zawierać śladowe ilości surowców takich jak: gluten, gorczyca, orzechy w tym orzeszki ziemne, seler, sezam, soja.

Zalecane spożycie Cardiotons

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Cardiotons
Cardiotons

Proszę brać 1 kapsułka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zdrowy tryb życia, w tym zrównoważona dieta. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz