GigantX na powiększenie penisa. Czy to naprawdę działa? Skład, cena, opinie

Większość męskich problemów w łóżku jest spowodowana zaburzeniami erekcji lub kompleksami wynikającymi z niewielkiego rozmiaru członka. Dla niektórych operacja jest zbyt inwazyjna i kosztowna, dlatego coraz więcej mężczyzn sięga po tabletki na powiększenie penisa. W ostatnim czasie rośnie popularność preparatu GigantX. Efekty prezentowane przez producenta wydają się obiecujące, ale czy to prawda, że ​​ten produkt powiększa penisa? A czy leczenie tabletkami jest bezpieczne?

gigantx

>>>>>-50% Gigant X<<<<<<

Co powoduje zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji (ED) lub impotencja, jak to się czasem nazywa, to zaskakująco powszechny problem, który dotyka wielu mężczyzn.

Szacunki są różne, ale jeden przegląd statystyk przez NCBI sugeruje, że ED dotyka 33 procent mężczyzn.

Jak sama nazwa wskazuje, zaburzenia erekcji lub (ED) to stan, który uniemożliwia mężczyznom uzyskanie i utrzymanie erekcji, która jest wystarczająco trudna, aby umożliwić seks.

Istnieje wiele przyczyn zaburzeń erekcji , a najczęstsze są choroby przewlekłe i styl życia.

Około 52 procent mężczyzn doświadcza ED w pewnym momencie swojego życia, a szanse na ED wzrastają wraz z wiekiem mężczyzn. 

Przyczyny zaburzeń erekcji

ED może być stanem przejściowym, który tylko sporadycznie powoduje frustrację, ale problem może również trwać. Zwiększenie przepływu krwi do penisa to najskuteczniejsze rozwiązanie problemu fizycznego.

Jest to stan, o którym niektórym mężczyznom trudno rozmawiać, nawet z lekarzem, dlatego wielu z nich cierpi w milczeniu.

Jednak ED jest często objawem większego problemu, takiego jak miażdżyca, więc nie jest to problem, który należy ignorować. 

Niektóre badania sugerują, że mężczyźni z zaburzeniami erekcji mogą być dwa razy bardziej narażeni na zawał serca niż mężczyźni, którzy nie mają tego problemu.

Biorąc to wszystko pod uwagę, zamiast postrzegać problem jako wstyd, najlepiej jest postrzegać go jako system wczesnego ostrzegania.

Oczywiście ED nie zawsze wskazuje na obecność niebezpiecznego stanu. W grę może wchodzić wiele czynników. W tym artykule przedstawiono niektóre problemy i stany, które mogą powodować zaburzenia erekcji u mężczyzn.

Jednak, chociaż mamy nadzieję, że będzie to pomocne, pamiętaj, że informacje, które znajdziesz w Internecie, nigdy nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej.

>>>>>-50% Gigant X<<<<<<

https://www.hopkinsmedicine.org/health/conditions-and-diseases/erectile-dysfunction

Co to jest GigantX?

GigantX to preparat składający się z różnych składników służących do wydłużania i pogrubiania penisa. Według producenta tabletki mogą pomóc również mężczyznom, którzy przez dłuższy czas mają problemy z erekcją. Formuła GigantX składa się z naturalnych ekstraktów roślinnych, zebranych w taki sposób, aby zwiększały męskość i potęgowały satysfakcję z życia intymnego. Zastanawiamy się jednak, czy GigantX naprawdę działa? Czy warto z niego korzystać?

gigantx

>>>>>-50% Gigant X<<<<<<

Skład i funkcja

Skuteczność preparatu na powiększenie penisa w dużej mierze zależy od interakcji i stężenia poszczególnych składników. Zobaczmy szczegółowo skład GigantX:

Ekstrakt z żeń-szenia: poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew znacznie szybciej i w większej ilości dociera do penisa. Powoduje to wyraźnie większy członek i dłuższą, silniejszą erekcję.

Ekstrakt z lukrecji: działa przeciwutleniająco i przeciwzapalnie, hamuje również rozwój bakterii, wirusów i grzybów. Ponadto lukrecja reguluje również aktywność układu hormonalnego.

Ekstrakt z pestek dyni: Fitosterole zawarte w pestkach dyni pozytywnie wpływają na funkcjonowanie prostaty i poprawiają męską potencję.

Ekstrakty z owoców borówki czarnej: Borówka słynie przede wszystkim z tego, że pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu moczowego. Ma jednak również inne korzystne właściwości: zwiększa poziom libido, zapobiega dyskomfortowi w obrębie prostaty i wspomaga przepływ w żyłach przenoszących krew do penisa.

Cynk: odpowiada za produkcję testosteronu, hormonu poprawiającego libido u mężczyzn. Cynk poprawia również funkcjonowanie ciał jamistych, co korzystnie wpływa na długość erekcji.

L-Arginine HCL: jest aminokwasem niezbędnym do produkcji tlenku azotu. Poprawia krążenie, zwiększa ukrwienie prącia, poprawia ruchliwość i produkcję plemników.

Wyniki produktu

Przyjmując preparat GigantX tabletki można zobaczyć następujące wyniki:

  • Większy i grubszy penis.
  • Silniejsza erekcja.
  • Dłuższa erekcja.
  • Wyższy poziom libido.
gigantx

>>>>>-50% Gigant X<<<<<<

Zastosowanie i skutki uboczne

Producent zaleca dawkę jednej tabletki dziennie i picie dużej ilości wody. Lista składników i ich ilość w każdej tabletce to wynik wielu badań i testów, więc jeśli jest to wskazanie do stosowania tylko jednej kapsułki dziennie, nie należy samodzielnie zwiększać dawki.

Biorąc pod uwagę opinie osób stosujących produkt stwierdzamy, że podczas kuracji preparatem nie występują żadne skutki uboczne. Kompozycja zawiera bezpieczne ekstrakty roślinne, dlatego jedynym przeciwwskazaniem do przyjmowania tabletek jest uczulenie na któryś ze składników.

Opinie GigantX

Najlepszą pomocą w znalezieniu dobrych preparatów, a nie produktów złej jakości, są opinie klientów. Prawdziwe opinie pozwalają nam odkryć, w jaki sposób konkretny produkt rozwiązał problemy, z którymi borykamy się u innych ludzi.

Czytając różne blogi i fora, można stwierdzić, że większość komentarzy na temat tabletek GigantX jest pozytywna. Wątpliwości co do działania preparatu zwykle dotyczą czasu trwania kuracji: niektóre opierają się na tym, że efekty pojawiają się natychmiast, gdyż nie lubią, że na pierwsze efekty muszą czekać co najmniej 7-14 dni. Poza tymi przypadkami, niektóre opinie są następujące:

„Nie narzekam na swoje ciało i twarz. Może ktoś powie, że jestem narcyzem, ale często chodzę na siłownię i dbam o siebie, no cóż… chyba mogę powiedzieć, że jestem dobrym facetem. Jedynym problemem był tylko mój penis. Wstydziłem się pokazywać to dziewczynom, ponieważ brakowało im kilku centymetrów do dobrego samopoczucia. Dlatego zamówiłam GigantX i brałam go przez miesiąc. Wynik? 2,5 cm dłuższa i 1,5 w średnicy. Teraz bez oporu ściągam spodnie i tylko czekam na okrzyki radości hehe..”

„Dla mnie to potrójne zwycięstwo. Długość: ok. 4 cm większa, grubość: prawie 2 cm większa, wzwód lepszy niż w młodości. Brałem go przez sześć tygodni i w tym okresie widziałem tylko pozytywne aspekty, żadnych denerwujących skutków ubocznych. Co mam powiedzieć… Moja żona jest taka szczęśliwa i uprawiam najlepszy seks w historii. Żałuję tylko, że nie odkryłem wcześniej GigantXu”

Czas trwania kuracji GigantX zależy od indywidualnych predyspozycji osoby, ale zauważalna różnica podczas stosunku płciowego jest zauważalna już po kilku dniach stosowania produktu. W przeciwieństwie do ekspandera przyjmowanie tabletek jest znacznie bardziej dyskretne i nie wymaga czasu, jak to ma miejsce w przypadku ćwiczeń.

>>>>>-50% Gigant X<<<<<<

gigantx

GigantX Cena, gdzie kupić

Na rynku dostępnych jest wiele produktów na powiększenie penisa, ale większość to podrobione kopie o sprawdzonym składzie i działaniu. Aby uniknąć rozczarowania i dobrze wydać pieniądze, najlepiej kupić GigantX bezpośrednio od producenta.

Zamówienia można składać wystarczająco szybko: wystarczy wypełnić krótki formularz i zdecydować, czy wolisz zapłacić od razu (płatność online), czy dopiero po dostarczeniu produktu.

Tabletki GigantX są kontrolowane pod kątem skuteczności w powiększaniu penisa i poprawie jakości erekcji. Skład tego produktu i efekty kuracji wzbudziły nasze zaufanie, czego nie można powiedzieć o produktach z innych niewiarygodnych źródeł.

>>>>>-50% Gigant X<<<<<<

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz