Krem ProVenax na żylaki – opinie, cena w aptece, składniki, działanie

Co to są żylaki nóg i dlaczego koniecznie musisz kupić ProVenax gel na tą chorobę dowiesz się z tego artykułu.

Żylaki to skręcone i powiększone żyły. Każda żyła powierzchowna może stać się żylakiem; jednak najczęściej dotknięte żyły znajdują się w nogach. To dlatego, że stanie i chodzenie w wyprostowanej pozycji wywiera nacisk na żyły w dolnej części ciała.

Dla wielu osób żylaki i pajączki, powszechna łagodna odmiana żylaków, to po prostu problem kosmetyczny. U innych osób żylaki mogą powodować ból i dyskomfort. Czasami żylaki powodują poważniejsze problemy.

Leczenie może obejmować środki samoopieki lub zabiegi medyczne mające na celu zamknięcie lub usunięcie żył.

Objawy Żylaków

Żylaki mogą nie powodować bólu. Niektóre oznaki, że możesz mieć żylaki, obejmują:

 • Żyły, które są fioletowe lub ciemnoniebieskie
 • Żyły, które wydają się skręcone i wystające; często są jak sznurówki na nogach

Gdy wystąpią bolesne oznaki i objawy, mogą one obejmować:

 • Uczucie bólu lub ciężkości w nogach
 • Pieczenie, pulsowanie, skurcze mięśni i obrzęki kończyn dolnych
 • Nasilający się ból po długim siedzeniu lub staniu
 • Swędzenie wokół jednej lub więcej żył
 • Przebarwienia skóry wokół żylaków

Pajączki są podobne do żylaków, ale są mniejsze. Pająki są bliżej powierzchni skóry i często są czerwone lub niebieskie.

Pająki występują na nogach, ale można je również znaleźć na twarzy. Różnią się wielkością i często wyglądają jak pajęczyna.

Co powoduje żylaki?

Aby pomóc w krążeniu krwi bogatej w tlen z płuc do wszystkich części ciała, twoje tętnice mają grube warstwy tkanki mięśniowej lub elastycznej. Aby spychać krew z powrotem do serca , żyły opierają się głównie na otaczających je mięśniach i sieci zastawek jednokierunkowych. Gdy krew przepływa przez żyłę, zastawki przypominające miseczki na przemian otwierają się, aby umożliwić przepływ krwi, a następnie zamykają się, aby zapobiec przepływowi wstecznemu.

W żylakach zastawki nie działają prawidłowo – pozwalając krwi gromadzić się w żyle i utrudniając mięśniom wypychanie krwi „w górę”. Zamiast przepływać z jednej zastawki do drugiej, krew nadal gromadzi się w żyle, zwiększając ciśnienie żylne i prawdopodobieństwo przekrwienia, jednocześnie powodując wybrzuszenie i skręcenie żyły. Ponieważ żyły powierzchowne mają mniejsze wsparcie mięśni niż żyły głębokie, są bardziej podatne na żylaki.

Każdy stan, który wywiera nadmierny nacisk na nogi lub brzuch, może prowadzić do żylaków. Najczęstszymi induktorami ciśnienia są ciąża, otyłość i długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej. Przewlekłe zaparcia i – w rzadkich przypadkach guzy – również mogą powodować żylaki. Siedzący tryb życia może również przyczynić się do żylaków, ponieważ mięśnie, które są w złej kondycji, mają słabe działanie pompujące krew.

Prawdopodobieństwo żylaków wzrasta również wraz z wiekiem osłabienia żył. Wcześniejszy uraz nogi może uszkodzić zastawki w żyle, co może spowodować żylaki. Genetyka również odgrywa pewną rolę, więc jeśli inni członkowie rodziny mają żylaki, jest większa szansa, że ​​ty też. Wbrew powszechnemu przekonaniu siedzenie ze skrzyżowanymi nogami nie spowoduje żylaków, chociaż może pogorszyć istniejący stan.

ProVenax

Co to jest ProVenax?

ProVenax to naturalny krem na żylaki oparty w 100% na naturalnych składnikach o kompleksowo działającej formule, która gwarantuje skuteczne leczenie żylaków. ProVenax krem działa zarówno na przyczyny powstawania żylaków, jak i na choroby wywołane przez tę chorobę naczyniową.

Formuła działania ProVenax

Krem na żylaki ProVenax wyróżnia się szybkim działaniem uspokajającym w miejscach dotkniętych żylakami. Zabieg pomaga złagodzić ból stóp, uczucie ciężkości i zmęczenia stóp, znacznie szybciej niż inne kremy i maści na żylaki dostępne na rynku.

Leczenie kremem ProVenax zapewnia również intensywne działanie przeciwzapalne, co również prowadzi do ustąpienia objawów bólowych w bardzo krótkim czasie.

Dzięki silnym właściwościom leczniczym składników aktywnych zawartych w formule leczenia, Varyforte krem działa na krążenie krwi, stymulując przepływ krwi do obszarów dotkniętych żylakami, zapobiegając w ten sposób tworzeniu się zakrzepów krwi i eliminując te już powstałe.

Leczenie żylaków oferowane przez krem ProVenax nie byłoby kompletne bez ożywczego działania kremu na ściany naczyń i skórę w miejscu, gdzie pojawiły się żylaki.

ProVenax

Co zawiera ProVenax krem? substancje czynne, skład, ulotka, przeciwwskazania

Kompozycja 100% naturalnych składników kremu ProVenax pozwala na skuteczne leczenie we wszystkich stadiach choroby i u osób w każdym wieku. Szczegółowe informacje na temat składników aktywnych produktu są dostępne zarówno na oficjalnej stronie internetowej ProVenax, jak i w ulotce dołączonej do opakowania.

Poniżej znajduje się wykaz składników czynnych leku ProVenax krem:

 • ekstrakt ze śledziony – działa wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych, pobudza krążenie krwi i wchłanianie mikroelementów na poziomie komórkowym
 • ekstrakt z ciernia – bogaty we flawonoidy, dzięki czemu wykazuje bardzo silne działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne
 • wyciąg ze skórki cytryny – składnik ten pomaga ożywić naczynia krwionośne i zlikwidować obrzęki
 • ekstrakt z kwiatów arniki – arnika pomaga wchłaniać skrzepy krwi i zmniejszać obrzęki, wspomaga również gojenie się skóry
 • mentol – szybkie działanie uspokajające, likwiduje zmęczenie i uczucie ciężkości nóg, łagodzi ból

Dzięki zaawansowanej formule przetwarzania składników, krem ProVenax zawiera optymalne stężenie substancji bioaktywnych.

Jak stosować krem ​​ProVenax?

W zależności od okresu leczenia różni się w zależności od stopnia zaawansowania schorzenia. W ulotce dołączonej do opakowania kremu ProVenax można znaleźć wszystkie informacje dotyczące tego aspektu.

Krem stosuje się codziennie, raz lub dwa razy dziennie. Niewielką ilość kremu nanieść na miejsca z żylakami i delikatnymi ruchami masować skórę aż do całkowitego wchłonięcia zabiegu.

Kuracja ProVenax, ze względu na naturalny hipoalergiczny skład , nie ma przeciwwskazań ani negatywnych skutków ubocznych. Krem można kupić również bez recepty.

Choć dobroczynne działanie kuracji odczujesz już od pierwszych dni stosowania, to bardzo ważne jest, aby przez cały okres wskazany przez konsultantkę w rozmowie telefonicznej śledzić kurację i dokładnie postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce produktu.

ProVenax

Opinie użytkowników o ProVenax

Ostateczny wniosek dotyczący skuteczności terapeutycznej tego naturalnego środka jest pozytywny, że tak powiem. W szczególności, mimo że znaleźliśmy negatywne recenzje i opinie o ProVenax , zdecydowana większość użytkowników tego zabiegu zgłosiła bardzo dobre wyniki, znacznie przekraczające to, czego oczekiwali, kiedy zamawiali kurację. Można więc powiedzieć, że ProVenax to naturalny produkt, który zapewnia kompleksowe i skuteczne leczenie żylaków.

Cena produktu ProVenax

Cena kremu ProVenax, jeśli zastosujesz się do naszej rekomendacji, aby zamówić zabieg online bezpośrednio u producenta, będzie bardzo mała i łatwo dostępna. Jeśli więc chcesz skorzystać z tego innowacyjnego leczenia żylaków tańszym kosztem, wejdź na oficjalną stronę ProVenax i zamów krem ​​bezpośrednio u nich . Możesz również skorzystać z dodatkowego rabatu na cenę producenta, jeśli zamówienie jest składane we Włoszech.

Biorąc pod uwagę popularność tego zabiegu za granicą, w krajach takich jak Niemcy czy Wielka Brytania, a także rosnący popyt w Polsce, pośpiesz się z zakupem. Do tego czasu najlepiej zamówić produkt bezpośrednio z ich strony, aby mieć pewność, że zamówiłeś oryginalny krem ​​ProVenax, a nie produkt podrobiony i podrobiony.

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz