VisionMed Complex Kapsułki – Opnie, Cena, Gdzie Kupić?

Słabe widzenie to utrata wzroku, której nie można skorygować za pomocą okularów, soczewek kontaktowych lub operacji. To nie jest ślepota, ponieważ pozostaje ograniczone widzenie. Słabe widzenie może obejmować martwe punkty, słabe widzenie w nocy i niewyraźne widzenie. Najczęstsze przyczyny to związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej, jaskra i cukrzyca. Pomoce wizualne mogą pomóc osobom z wadami wzroku.

Jaka jest definicja słabego widzenia?

Słabe widzenie to utrata wzroku, której nie można naprawić za pomocą okularów korekcyjnych , soczewek kontaktowych lub operacji. Ten rodzaj utraty wzroku nie obejmuje całkowitej ślepoty, ponieważ jest jeszcze trochę wzroku i czasami można go poprawić za pomocą pomocy wizualnych.

Słabe widzenie obejmuje różne stopnie utraty wzroku, od martwych punktów, słabego widzenia w nocy i problemów z olśnieniem do prawie całkowitej utraty wzroku. Amerykańskie Stowarzyszenie Optometryczne definiuje słabowidzące dwie kategorie:

 • „Częściowo widzący”: osoba ma ostrość wzroku między 20/70 a 20/200 z konwencjonalnymi soczewkami korekcyjnymi.
 • „Prawnie niewidomy”: osoba ma ostrość wzroku nie lepszą niż 20/200 z konwencjonalną korekcją i/lub ograniczonym polem widzenia mniejszym niż 20 stopni.

Kto jest najbardziej zagrożony niedowidzeniem?

Każdy może być dotknięty słabym widzeniem, ponieważ wynika on z różnych stanów i urazów. Z powodu zaburzeń związanych z wiekiem, takich jak zwyrodnienie plamki żółtej i jaskra , słabe widzenie występuje częściej u dorosłych w wieku powyżej 45 lat, a jeszcze częściej u dorosłych w wieku powyżej 75 lat. Na przykład, co szósty dorosły powyżej 45 roku życia ma słabe widzenie; co czwarta osoba dorosła w wieku powyżej 75 lat ma wadę wzroku.

Najczęstsze rodzaje słabowidzących to:

 • Utrata centralnego widzenia : W centrum pola widzenia znajduje się martwy punkt.
 • Utrata widzenia peryferyjnego (bocznego) : Niemożność zobaczenia czegokolwiek z boku, powyżej lub poniżej poziomu oczu. Wizja centralna pozostaje jednak nienaruszona.
 • Ślepota nocna : Niemożność widzenia w słabo oświetlonych miejscach, takich jak teatry, a także na zewnątrz w nocy.
 • Nieostre widzenie : Obiekty zarówno bliskie, jak i dalekie wydają się nieostre.
 • Zamglone widzenie : Całe pole widzenia wydaje się być pokryte filmem lub odblaskiem.

Co powoduje słabe widzenie?

Może istnieć jedna lub więcej przyczyn słabego widzenia. Są one zwykle wynikiem zaburzeń lub urazów dotyczących oka lub zaburzeń, takich jak cukrzyca, które dotyczą całego organizmu. Niektóre z najczęstszych przyczyn słabego widzenia to związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej, cukrzyca i jaskra. Słabość widzenia może również wynikać z raka oka, albinizmu, uszkodzenia mózgu lub dziedzicznych zaburzeń oka, w tym barwnikowego zwyrodnienia siatkówki. Jeśli masz te zaburzenia lub jesteś zagrożony ich wystąpieniem, jesteś również narażony na większe ryzyko wad wzroku.

VisionMed Complex

Co to jest VisionMed Complex?

Badania potwierdzają, że większość nabytych wad wzroku jest wynikiem zaniedbywania higieny oczu i ignorowania subtelnych problemów, takich jak pieczenie, łzawienie i zaczerwienienie. W wielu przypadkach jest już za późno na operację. Na szczęście niedawno odkryto nieinwazyjny i bezbolesny sposób na pozbycie się ponad 50 schorzeń oczu. VisionMed Complex całkowicie przywraca wzrok i oczyszcza soczewkę oka. Dzięki poddaniu naturalnych ekstraktów ultranowoczesnej formulacji biotechnologicznej, preparat regeneruje uszkodzone ściany naczyń krwionośnych i odbudowuje komórki odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego widzenia nawet o 98%.

VisionMed Complex – Jak działa?

Preparat ingeruje bezpośrednio w mikroskopijne elementy narządu wzroku i stymuluje procesy naprawcze bezpośrednio u źródła problemu, a nie tylko powierzchownie na błonach śluzowych, jak popularne, ale nieskuteczne krople do oczu. Ponadto VisionMed Complex jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, ponieważ zawiera 100% naturalnych składników, co potwierdzają liczne badania laboratoryjne.

VisionMed Complex

VisionMed Complex – Jaki składniki?

 • LUTEINA I ZEAKSANTYNA – Są to pigmenty karotenoidowe, których organizm ludzki nie jest w stanie sam wytworzyć, ale które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania plamki żółtej. Niedobór luteiny i zeaksantyny powoduje zwyrodnienie plamki żółtej i dalsze pogorszenie ostrości wzroku oraz widzenia centralnego, dlatego należy je stale uzupełniać.
 • OMEGA-3 – Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 są bardzo cennym składnikiem poprawiającym ukrwienie nerwu wzrokowego. Zmniejszają one ryzyko zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej oraz spowalniają proces starzenia się oka. Poważny niedobór może prowadzić do całkowitej ślepoty.
 • KWIAT AKSAMITKI WZNIESIONEJ – Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne oraz usuwa efekt zmęczonych oczu. Chroni organizm przed działaniem wolnych rodników, które są przyczyną powstawania nowotworów. Zawarty w nim beta-karoten chroni przed zaćmą i ślepotą nocną. Wyciąg z nagietka stymuluje również przepływ krwi.
 • Wyciąg LIŚCIE ŚWIETLIKA – Wyciąg z liści świetlika lekarskiego ma bardzo korzystny wpływ na skórę wokół oczu: działa przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęki, łagodzi ból i łzawienie. Przynosi ulgę zaczerwienionym i zmęczonym oczom oraz łagodzi i nawilża wrażliwą i delikatną skórę wokół oczu.
 • Roślina Trętwian Czterorożny – Produkowany jest wyłącznie w Nowej Zelandii i Australii. Zawarte w nim składniki i minerały nie tylko blokują rozwój chorób oczu, ale także przywracają wady narządu wzroku. Są one również niezbędne do syntezy rodopsyny – światłoczułego pigmentu, który pochłania światło i którego niedobór prowadzi do ślepoty.
 • Afrykański OGÓREK KIWANO – Ogórek afrykański zawiera wiele witamin i substancji, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych elementów narządu wzroku. Regeneruje siatkówkę i poprawia jej ukrwienie. Dawka zawarta w produkcie VisionMed Complex skutecznie zapobiega chorobom oczu, w tym jaskrze i zaćmie.

VisionMed Complex dlaczego jest tak skuteczny?

Jest to jedyna znana do tej pory nieinwazyjna metoda, która trwale przywraca utratę wzroku, przywraca pełne widzenie i zapobiega nawrotom w przyszłości.

VisionMed Complex

FAZA 1

USUNIĘCIE OBJAWÓW

Formuła ta trafia bezpośrednio do źródła problemu. Bioaktywne składniki usuwają 97,6% szkodliwych komórek odpowiedzialnych za rozwój chorób oczu. Błyskawicznie eliminuje toksyny z oczu i łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i inne bolesne dolegliwości do 11 razy szybciej niż inne metody. Już po 30 minutach od przyjęcia dawki normalizuje ciśnienie wewnątrzgałkowe.

Faza 2

ROZPOCZĘCIE REGENERACJI

Jest to etap przygotowawczy do pełnej rekonstrukcji naczyń krwionośnych, kapilar i innych elementów odpowiedzialnych za prawidłową widoczność. Biokomponenty stymulują komórki do pełnego procesu odbudowy już na poziomie mitochondrialnym. Już po około 1 tygodniu od rozpoczęcia leczenia znikają zamglenia i poprawia się ostrość widzenia. Przepływ krwi zwiększa się o 120%.

Faza 3

ODBUDOWA WŁAŚCIWA

Proces regeneracji narządu wzroku odbywa się w pełni. Zewnętrzna część oka jest nawilżona o 210%, a jej błona śluzowa, która jest 3 razy mocniejsza, chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. W prawdziwym oku w ciągu 1 sekundy namnaża się około 13 miliardów nowych komórek. W siatkówce zachodzą złożone procesy regeneracyjne, a ściany naczyń krwionośnych ulegają wzmocnieniu o 89%.

Faza 4

UTRWALENIE EFEKTÓW

W czwartym tygodniu kuracji 95% odbudowanych komórek i innych elementów narządu wzroku jest odżywionych i w pełni przystosowanych do prawidłowego funkcjonowania oka. Wystarczająca ilość światła dociera do siatkówki i 98% wzroku zostaje przywrócone. Ryzyko rozwoju groźnych chorób, takich jak jaskra, zaćma, zwyrodnienie siatkówki i dalsza trwała ślepota jest zminimalizowane do zaledwie 0,12%.

VisionMed Complex

VisionMed Complex cena i gdzie zamówić?

Możesz kupić VisionMed Complex z oficjalnej strony internetowej: wypełnij formularz, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i poczekaj, aż operator oddzwoni do Ciebie natychmiast, aby potwierdzić zamówienie.

VisionMed Complex nie jest sprzedawany w aptekach, sklepach ze zdrową żywnością ani na Ebay czy Amazon. Wyeliminowanie pośredników to najlepszy sposób na zagwarantowanie oryginalności i bezpieczeństwa produktu przy zachowaniu przystępnej ceny.

Obecnie dostępna jest specjalna oferta z 50% zniżką: przez ograniczony czas można zamówić butelkę VisionMed Complex za połowę ceny.

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz