Czy NuviaLab Keto działa? Opinie, Forum, Cena, Gdzie Kupić? Apteka

NuviaLab Keto to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą schudnąć, a konwencjonalne metody odchudzania nie przynoszą w ich przypadku oczekiwanych rezultatów.

Warto zdać sobie sprawę, że na tempo, w jakim spalamy nadmiar tkanki tłuszczowej, wpływa nie tylko odpowiednia dieta, ale przede wszystkim tempo naszego metabolizmu. Osoby o szybkim metabolizmie bez problemu chudną i nie muszą nawet drastycznie ograniczać kaloryczności posiłków.

Jednocześnie, gdy nasz metabolizm jest spowolniony (może to spowolnić np. z powodu diet niskokalorycznych, to naturalne, że również spowalnia się z wiekiem), ty też przybieramy na wadze, gdy jemy mało. Jeśli pomimo diety nie schudniemy, być może rozwiązaniem naszego problemu jest suplement diety NuviaLab Keto. Zawarte w nim składniki skutecznie przyspieszają metabolizm, a także hamują apetyt i dodają energii (bardzo ważne dla osób, które nie tylko stosują dietę odchudzającą, ale również ćwiczą).

Producent twierdzi, że jego suplement może pozwolić schudnąć nawet do dwudziestu kilogramów miesięcznie (pamiętaj jednak, że tempo utraty wagi to kwestia bardzo indywidualna). NuviaLab Keto na tle innych suplementów diety wyróżnia się naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia składem. Zawiera między innymi ekstrakt z karczocha, ekstrakt z zielonej herbaty oraz sproszkowane liście moringi otrzymywane z oleju. Preparat przeznaczony dla zdrowych osób dorosłych.

NuviaLabKeto

Co to jest ketoza?

Ketozę definiuje się jako naturalny proces metaboliczny, który obejmuje produkcję energii z rozpadu tłuszczu na ciała ketonowe. Dzieje się tak głównie podczas :

 • Głód ma miejsce wtedy, gdy w organizmie jest ograniczony dostęp do węglowodanów lub glukozy, więc wątroba zużywa tłuszcz, aby zapewnić organizmowi większość paliwa.
 • Dieta, zwłaszcza przy diecie wyjątkowo niskowęglowodanowej , obniża się poziom hormonu insuliny , a kwasy tłuszczowe są uwalniane z zapasów tkanki tłuszczowej w dużych ilościach. Wiele z tych kwasów tłuszczowych jest transportowanych do wątroby, gdzie są utleniane i przekształcane w ketony (lub ciała ketonowe). Cząsteczki te są wykorzystywane do dostarczania organizmowi energii.

Ketogeniczna dieta może pomóc schudnąć dość szybko, ponieważ zmniejsza w organizmie zapasy glikogenu i wody. Jednak na dłuższą metę może tłumić apetyt, prowadząc do zmniejszenia spożycia kalorii. Organizm będący w stanie ketozy ma kilka korzyści zdrowotnych oprócz utraty wagi . Ketoza jest bezpieczna u większości zdrowych osób, ale może mieć pewne skutki uboczne, szczególnie na początku.

Najłatwiejszym sposobem potwierdzenia ketozy w organizmie jest wykonanie testu za pomocą miernika ketonów. To urządzenie jest dostępne w aptekach. Do testu można użyć próbki moczu.

Objawy sugerujące, że jesteś w ketozie

Następujące objawy wskazują, że organizm jest w stanie ketozy:

 1. Uczucie zmęczenia lub zmęczenia (zazwyczaj krótkotrwałe)
 2. Zły oddech
 3. Suchość w ustach
 4. Zwiększone pragnienie
 5. Zmniejszone oddawanie moczu
 6. Zmiany w wypróżnieniach ( biegunka lub zaparcia )
 7. Zmniejszony apetyt
 8. Zmniejszony głód
 9. Utrata masy ciała
 10. Doświadczanie objawów grypy , takich jak ból głowy i nudności
 11. Bezsenność
NuviaLabKeto

Korzyści zdrowotne wynikające z ketozy

Stosowanie diety ketogenicznej ma kilka korzyści zdrowotnych.

 • Utrata masy ciała : dieta ketogeniczna może pomóc w utracie wagi na kilka sposobów, w tym zwiększenie metabolizmu i zmniejszenie apetytu. Diety ketogeniczne składają się z pokarmów, które nasycają człowieka i mogą zmniejszać hormony stymulujące głód. Z tych powodów przestrzeganie diety ketonowej może zmniejszyć apetyt i sprzyjać utracie wagi.
 • Poprawa w trądziku : Trądzik  ma kilka różnych przyczyn. U niektórych osób dieta bogata w cukier może wywołać atak trądziku . Ponadto spożywanie diety bogatej w przetworzone i rafinowane węglowodany może zmienić równowagę bakterii jelitowych i spowodować znaczny wzrost i spadek poziomu cukru we krwi , co może niekorzystnie wpływać na zdrowie skóry. Uważa się, że dieta ketogeniczna zmniejsza objawy trądziku u niektórych osób.
 • Niszczy komórki rakowe : dieta ketogeniczna jest bezpieczną i odpowiednią terapią uzupełniającą do stosowania wraz z chemioterapią i radioterapią u  osób z niektórymi nowotworami . Dzieje się tak, ponieważ spowodowałoby to większy stres oksydacyjny  w komórkach rakowych niż w normalnych komórkach, powodując ich śmierć.
 • Zdrowie serca : Spożywanie zdrowych tłuszczów (takich jak awokado) zamiast mniej zdrowych tłuszczów (takich jak skórki wieprzowe) pomaga poprawić zdrowie serca poprzez obniżenie poziomu cholesterolu . Jednak niektórzy kardiolodzy wyrazili zaniepokojenie długoterminowym bezpieczeństwem diety ketogenicznej.
 • Ochrona funkcji mózgu: Ketony generowane podczas diety ketonowej zapewniają korzyści neuroprotekcyjne, co oznacza, że ​​mogą wzmacniać i chronić mózg i komórki nerwowe. Dieta ketonowa może pomóc w zapobieganiu lub zarządzaniu stanami, takimi jak choroba Alzheimera.
 • Wpływ na epilepsję : Ketoza może zmniejszać napady padaczkowe u osób cierpiących na epilepsję , zwłaszcza tych, które nie zareagowały na inne metody leczenia. Wiele dzieci z padaczką doświadczyło znacznego zmniejszenia liczby napadów podczas stosowania diety ketogenicznej, a niektóre uzyskały całkowitą remisję.

NuviaLab Keto co to jest?

NuviaLab Keto to preparat w postaci kapsułek odchudzających. Jego innowacyjna konstrukcja pozwala schudnąć bez godzin treningu i bez ograniczeń dietetycznych. Produkt jest specjalnie stworzony dla osób, które chcą odbyć kurację odchudzającą w domu.

Produkt jest równie skuteczny dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą osiągnąć idealne proporcje ciała w jak najbardziej komfortowy sposób. Kapsułki składają się z naturalnych składników, które eliminują ryzyko przyzwyczajenia się organizmu do substancji aktywnych.

NuviaLabKeto

Skład preparatu NuviaLab Keto


NuviaLab Keto zawiera skuteczne związki naturalne: razem eliminują nadwagę, stwarzają dogodne warunki do profilaktyki otyłości. Skład produktu, funkcje poszczególnych składników aktywnych:

 • Ekstrakt solny beta-hydroksymaślanu – wykazuje specyficzny destrukcyjny wpływ na tkankę tłuszczową. Unikaj nowych depozytów.
 • Ekstrakt z guarany – tonizuje, zapobiega ogólnemu pogorszeniu stanu zdrowia, wspomaga przemianę kalorii z diety w energię.
 • Witamina D – normalizuje dystrybucję limfy w tkankach, likwiduje cellulit.
 • Kofeina – poprawia przepływ krwi do narządów, przyczynia się do ich pełnego funkcjonowania.


Połączenie tych składników uważane jest za najskuteczniejsze pod względem utraty wagi. Dlatego NuviaLab Keto zapewnia niewielką ilość utraty wagi, co nie wpływa negatywnie na samopoczucie fizyczne i psychiczne. Wyeliminowane zostaje ryzyko alergii lub zatrucia organizmu.

Instrukcje: jak stosować NuviaLab Keto?

W celu utraty wagi NuviaLab Keto należy przyjmować 1 kapsułkę 2-3 razy dziennie. Każdorazowo produkt należy popić 200 ml wody niegazowanej. Standardowa długość kursu odchudzania to jeden miesiąc. Do opakowania z suplementem dołączona jest ulotka, która szczegółowo opisuje zalecenia dotyczące programu odchudzania.

NuviaLabKeto

Jak to działa?

NuviaLab Keto hamuje apetyt, uruchamia proces rozpuszczania złogów tłuszczu. Jednocześnie aktywne składniki produktu oczyszczają jelita z toksyn. Substancje zawarte w kapsułkach przyspieszają przemianę materii oraz nasycają włosy i paznokcie użytecznymi składnikami, które korzystnie wpływają na wygląd. W trakcie kursu pojawia się wigor, poprawia się ogólny stan zdrowia.

Częste pytania

Gdzie mogę znaleźć oficjalną stronę NuviaLabKeto ?

Oficjalną stronę producenta NuviaLabKeto można znaleźć pod tym linkiem.

Czy mogę kupić NuviaLabKeto w aptece?

Niestety nie. Na stronie producenta można kupić tylko oryginalne produkty, jest to jedyny oficjalny sprzedawca.

Jak mogę zamówić NuviaLab Keto?

Aby złożyć zamówienie wystarczy wypełnić oficjalny formularz, podać imię, nazwisko i numer telefonu komórkowego. Przedstawiciel firmy, od którego możesz poprosić o informacje, które Cię interesują, skontaktuje się z Tobą jak najszybciej w celu potwierdzenia zamówienia, a za kilka dni otrzymasz towar bezpośrednio do domu i płatność przy odbiorze.

Czy NuviaLab Keto to oszustwo?

Sprawdziliśmy NuviaLab Keto i nie znaleźliśmy żadnych oznak oszukiwania.

Czy są jakieś negatywne recenzje dotyczące NuviaLabKeto?

Nie znaleźliśmy żadnych potwierdzonych negatywnych opinii na temat NuviaLab Keto wśród hiszpańskich kupujących.

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz