Prima Kapsułki – Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Prima to suplement diety spalający tłuszcz w kapsułkach, którego głównym celem jest ograniczenie przyswajania tłuszczów przez nasz organizm w taki sposób, aby zapewnić szybką i stałą utratę wagi w czasie.

Prima pozwala bowiem na zmniejszenie przyswajalności tłuszczów, zwiększenie beztłuszczowej masy ciała i skłonienie naszego organizmu do szybszego funkcjonowania poprzez spalanie większej ilości kalorii .

Co to jest deficyt kalorii 

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś schudnąć, prawdopodobnie słyszałeś, że wymagany jest deficyt kalorii.

Jednak możesz się zastanawiać, na czym dokładnie polega lub dlaczego jest to konieczne do utraty wagi.

Ten artykuł wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o deficycie kalorii, w tym o tym, czym jest, jak wpływa na utratę wagi i jak go osiągnąć w zdrowy, zrównoważony sposób.

Poczytaj również: Choco Lite, Ketomorin, Moring Slim.

Co to jest i dlaczego jest ważne dla utraty wagi

Kalorie to jednostki energii, które otrzymujesz z jedzenia i napojów, a kiedy spożywasz mniej kalorii niż spalasz, osiągasz deficyt kalorii.

Kalorie, które spalasz lub zużywasz każdego dnia — znane również jako wydatek kalorii — obejmują następujące trzy składniki (Zaufane źródło):

 • Spoczynkowy wydatek energetyczny (REE). REE odnosi się do kalorii, które organizm zużywa w spoczynku na funkcje, które utrzymują Cię przy życiu, takie jak oddychanie i krążenie krwi.
 • Efekt termiczny żywności. Obejmuje to kalorie, które organizm zużywa na trawienie, wchłanianie i metabolizowanie żywności.
 • Wydatek energetyczny na aktywność. Odnosi się to do kalorii zużywanych podczas uprawiania sportów, takich jak ćwiczenia i czynności niezwiązane z ćwiczeniami, w tym wiercenie się i wykonywanie prac domowych.

Jeśli dostarczasz swojemu organizmowi mniej kalorii niż jest to potrzebne do obsługi tych trzech składników wydatkowania kalorii, doprowadzasz organizm do deficytu kalorii. Robienie tego konsekwentnie przez długi czas powoduje utratę wagi.

I odwrotnie, przytyjesz, jeśli regularnie dostarczasz swojemu organizmowi więcej kalorii niż potrzebuje do wspierania tych funkcji. Nazywa się to nadwyżką kalorii.

prima

Co to jest Prima na odchudzanie?

Powszechnie wiadomo, że najlepszym sposobem na utratę wagi jest spożywanie mniejszej ilości kalorii niż to, co spożywamy poprzez ćwiczenia i normalny przebieg naszych codziennych czynności.

Deficyt kaloryczny pozwala w ten sposób spalić tłuszcze zmagazynowane w naszych komórkach, uzyskując szczuplejsze, bardziej stonowane i zdrowe ciało.

Niestety w niektórych przypadkach zapanowanie nad bodźcem głodowym może być trudne , co skutkuje zmniejszeniem możliwości odchudzania.

Prowadzi nas to do niekontrolowanego spożywania pokarmów, zwłaszcza tych bogatych w tłuszcze i cukry, takich jak słodycze, potrawy smażone i przekąski, które jeszcze bardziej nas satysfakcjonują z psychologicznego punktu widzenia.

Prima to suplement, który jest w stanie interweniować w proces magazynowania tłuszczu.

Jak działa Prima?

Suplement diety Prima przyspiesza spalanie kalorii poprzez rozpuszczanie złogów tłuszczu w procesie zwanym odwróconą termogenezą.

Proces odwróconej termogenezy to sposób, w jaki organizm zwiększa ilość wytwarzanego ciepła. W tym procesie brązowa tkanka tłuszczowa, która zwykle magazynuje energię z pożywienia, oddaje ciepło, aby ogrzać ciało.

Mechanizm ten może być w stanie pomóc osobom z otyłością i cukrzycą typu 2 schudnąć w zdrowy i naturalny sposób.

Prima aktywuje proces odchudzania, który trwa 28 dni i odpowiada cyklowi spożycia, pod koniec którego ciało wyda się szczuplejsze i jędrniejsze, a jednocześnie poczujemy się silniejsi, energiczni i zdrowi.

Wszystko to bez konieczności uciekania się do diety, która jest zbyt drastyczna lub poddawania nas wyczerpującym treningom na siłowni, które tylko nas wyczerpują i karmią pragnienie przyjmowania fast foodów.

prima

Jakie są zalety Prima?

 • Zmniejsza wchłanianie tłuszczów i cukrów;
 • Poprawić metabolizm poprzez zwiększenie beztłuszczowej masy ciała;
 • Promuje poczucie sytości, sprawiając, że jemy mniej;
 • Chroni żołądek i jelita;
 • Wreszcie wzmacnia naturalną obronę immunologiczną naszego organizmu, dzięki czemu czujemy się bardziej energiczni i zdrowi.
 • Pozwala na szybką i gwarantowaną utratę wagi w czasie
 • Pozwala zachować formę nawet po zażyciu

Suplement na odchudzanie Prima, dzięki swojemu niezwykłemu, naturalnemu składowi, jest w stanie zneutralizować działanie obecnych w naszym organizmie substancji enzymatycznych, które biorą udział w przyswajaniu tłuszczów i węglowodanów. Oznacza to, że węglowodany lub węglowodany nie zostaną przekształcone w cukry proste, a zatem nie mogą być magazynowane w organizmie w postaci depozytów tłuszczu i energii, sprzyjających utracie wagi i spalaniu tłuszczu.

Oprócz tego Prima jest w stanie promować poczucie sytości , zapobiegając atakom nerwowego głodu, które wcześniej prowadziły nas do opróżnienia lodówki w ciągu kilku minut, niwecząc wszelkie ofiary.

Wreszcie obecność przeciwutleniaczy i innych składników aktywnych dla układu pokarmowego pomaga nam poprawić florę jelitową poprzez wzmocnienie naszego układu odpornościowego.

Składniki aktywne Prima, ulotka dołączona do opakowania i ulotka

Kapsułki Prima, będące produktem pochodzenia naturalnego, są wolne od szkodliwych dla zdrowia substancji syntetycznych. Ponadto zawierają wyłącznie składniki aktywne pochodzenia naturalnego najwyższej jakości , których skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi.

Oto lista naturalnych składników Prima:

 • Kofeina bezwodna (50 mg): ekscytująca substancja, która jest w stanie przyspieszyć metabolizm wszystkich głównych składników odżywczych (tłuszczów, cukrów i białek), hamuje wchłanianie cukrów, a tym samym sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej;
 • pieprz Cayenne (100 mg): jest uważany za jeden z produktów spalających tłuszcz par excellence, nawet jeśli w rzeczywistości jest to przyprawa, która ma funkcję pobudzania trawienia i odprowadzania toksyn i nadmiaru płynów;
 • Ekstrakt z zielonej herbaty (100 mg): dzięki ekscytującej i detoksykującej mocy dodaje energii, usuwa apetyt i zmniejsza uczucie głodu; jest również niezwykle bogaty w naturalne antyoksydanty, które działają ochronnie na wszystkie narządy naszego organizmu;
 • L-karnityna ( 100 mg): to krótkołańcuchowy aminokwas niebiałkowy, który ma za zadanie przyśpieszyć efekt spalania tłuszczu, dzięki czemu szybciej tracimy zbędne kilogramy;
 • Pieprz czarny (100 mg): pieprz czarny jest przyprawą spalającą tłuszcz, ma również działanie drenujące i oczyszczające, jest w stanie zmniejszyć obrzęki i zapobiegać zatrzymywaniu płynów w newralgicznych punktach;
 • Chrom (250 mcg): minerał, który odgrywa zasadniczą rolę w regulacji insuliny oraz w spożyciu tłuszczów, białek i węglowodanów. Posiada również właściwości tonizujące, ochronne i energetyzujące.
 • Ekstrakt z korzenia Yacon, potężnego korzenia używanego od tysiącleci przez mieszkańców Peru jako silny energetyzator i inhibitor głodu.
 • Lipasa i proteasa to 2 substancje, które umożliwiają rozpuszczanie i rozbijanie tłuszczów i węglowodanów.

Prima, jak przyjmować i dawkować

Jak długo należy brać Prima?

Suplement Prima w kapsułkach należy przyjmować przez 28 kolejnych dni .

Jak korzystać z Prima? Instrukcja użycia:

 1. Wyjmij jedną kapsułkę z blistra;
 2. Kapsułkę należy popić dużą ilością wody przed posiłkami
 3. Zakończ pierwszy 28-dniowy cykl
 4. Zaleca się przyjmowanie suplementu w pierwszym cyklu, a następnie powtórzenie go w przypadku chęci dalszej utraty wagi.

Od pierwszych 2 tygodni stosowania możliwe będzie osiągnięcie utraty wagi co najmniej 4/5 kilogramów.  

Suplement pozwoli Ci mieć większy wigor i większą energię zarówno fizycznie jak i psychicznie, co jest efektem znacznie szybszego i wydajniejszego metabolizmu.

Prima nie może być stosowany jako substytut posiłków . Dlatego, aby zmaksymalizować skuteczność, pożądane jest przestrzeganie diety niskokalorycznej o niskiej zawartości tłuszczu i cukru przez cały okres leczenia.

Zaleca się również zwiększenie łagodnej do umiarkowanej aktywności fizycznej, takiej jak chodzenie przez co najmniej 1 godzinę dziennie każdego dnia.

Czy Prima jest niebezpieczny?

Odpowiedź brzmi nie. Prima nie jest niebezpieczny dla zdrowia, ponieważ składa się wyłącznie z naturalnych składników. Może to być denerwujące tylko w przypadku wyraźnej alergii na jeden ze składników.

Możliwe przeciwwskazania i skutki uboczne

Czy Prima ma przeciwwskazania?

Nie ma przeciwwskazań do stosowania suplementu diety, ponieważ suplement składa się z naturalnych składników.

Jest to wysoce przetestowany, całkowicie naturalny produkt, który nie ma żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych . Bez problemu mogą go przyjmować zarówno mężczyźni, jak i kobiety, w każdym wieku, z wyłączeniem tylko niektórych kategorii, takich jak młodzież, kobiety w ciąży i osłabione osoby starsze.

prima

Pamiętaj jednak, że:

Obecność ekscytujących substancji, takich jak kofeina i zielona herbata, może w niektórych przypadkach zakłócać sen. W takich przypadkach zaleca się przyjmowanie produktu rano , także w celu pełnego wykorzystania jego stymulującego i energetyzującego działania. Powstrzymaj się od stosowania suplementu Prima w przypadku podejrzenia lub potwierdzenia uczulenia na któryś z jego składników. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki, w przeciwnym razie może dojść do nadmiernej utraty wagi.

Opinie medyczne Prima

Co mówią lekarze?

Lekarze, z którymi rozmawialiśmy, twierdzą, że jest to dobry produkt na odchudzanie, któremu towarzyszy zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta.

Czy Prima naprawdę działa?

Można powiedzieć, że badania laboratoryjne potwierdziły prawdziwą skuteczność Prima, nie zaburzając zbytnio stylu życia i nawyków.

W rzeczywistości suplement został wprowadzony na rynek dopiero po dokładnym zbadaniu i fazie oceny przez producenta.

W szczególności badanie kliniczne nad Prima przeprowadzone na 1238 osobach w 2018 r. w różnych grupach wiekowych wykazało, że stosując ten suplement można osiągnąć utratę wagi do 4,2 kg w ciągu zaledwie jednego miesiąca leczenia i do około 12,4 kg. za 12 tygodni .

Opinie i komentarze z forów

Próbowałem Prima po raz pierwszy około miesiąc temu po przeczytaniu recenzji produktu w sieci. Próbowałem już wielu podobnych produktów, ale nie działały, więc byłem trochę sceptyczny. Musiałam jednak zmienić zdanie, bo już od pierwszych dni kuracji od razu poczułam mniejszy apetyt i mój brzuch zaczął opróżniać się. Mój metabolizm w końcu zaczął prawidłowo funkcjonować. W ciągu zaledwie 14 dni schudłam ponad 5 kilogramów bez konieczności dokonywania zbyt wielu wyrzeczeń ”.

„Używam Prima zaledwie od 5 dni w połączeniu z niskokaloryczną dietą zaleconą przez mojego dietetyka i zdrowym trybem życia. Tabletki biorę rano przed śniadaniem, dzięki czemu nie czuję głodu na kolejny posiłek i czuję się naprawdę energiczny przez resztę dnia. Dodatkowo zauważyłam, że w porównaniu z dietami, które stosowałam wcześniej, chudnę znacznie szybciej, bez uczucia zmęczenia i braku sił, które zwykle robiłam”.

prima

Cena Prima

Kupując suplement na oficjalnej stronie, na pewno kupisz oryginalny artykuł, ale będziesz też mógł korzystać ze wszystkich bieżących promocji promowanych przez producenta.

Dziś, ale tylko przez kilka minut, Prima jest w rzeczywistości w sprzedaży z 50 % rabatem, w tym koszty wysyłki.

Wystarczy, że wypełnisz formularz (patrz przykład poniżej) swoim imieniem , nazwiskiem i numerem telefonu , wciśniesz zamówienie i poczekasz na kontakt w celu realizacji zamówienia: już za kilka dni produkt dotrze do Twojego domu bez dodatkowych opłat koszty.

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

1 komentarz do “Prima Kapsułki – Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić”

Dodaj komentarz