Keto Matcha Blue – opinie i prawdziwe recenzje na forach, Proszek, Oficjalna strona

Keto Matcha Blue to suplement diety o innowacyjnej formule rozpuszczalnego proszku, który jest łatwiejszy do przyjmowania w ciągu dnia nawet dla osób, które mają trudności z połykaniem dzięki tradycyjnym kapsułkom i tabletkom. Produkt prezentowany jest na rynku jako środek wspomagający dietę odchudzającą ketogeniczną w walce ze spowolnieniem funkcji metabolicznych, odkładaniem się tłuszczu i nadwagą.

KetoMatchaBlue

>>>>>>>-50% KetoMatchaBlue<<<<<<<

Co to jest Dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna lub „keto” to niskowęglowodanowy, bogaty w tłuszcze plan żywieniowy, stosowany od wieków w leczeniu określonych schorzeń. W XIX wieku dieta ketogeniczna była powszechnie stosowana do kontrolowania cukrzycy. W 1920 r. został wprowadzony jako skuteczne leczenie padaczki u dzieci, u których leki były nieskuteczne. Dieta ketogeniczna została również przetestowana i stosowana w ściśle monitorowanych warunkach pod kątem raka, cukrzycy, zespołu policystycznych jajników i choroby Alzheimera.

Jednak dieta ta zyskuje znaczne zainteresowanie jako potencjalna strategia odchudzania ze względu na szaleństwo diety niskowęglowodanowej, które rozpoczęło się w latach 70. XX wieku wraz z dietą Atkinsa (dieta bardzo niskowęglowodanowa, wysokobiałkowa, która odniosła komercyjny sukces). i spopularyzował diety niskowęglowodanowe na nowy poziom). Obecnie inne diety niskowęglowodanowe, w tym diety Paleo, South Beach i Dukan, są bogate w białko, ale umiarkowane w tłuszcze. W przeciwieństwie do tego, dieta ketogeniczna wyróżnia się wyjątkowo wysoką zawartością tłuszczu, zwykle od 70% do 80%, choć przy umiarkowanym spożyciu białka.

Jak to działa

Założeniem diety ketogenicznej na odchudzanie jest to, że jeśli pozbawisz organizm glukozy – głównego źródła energii dla wszystkich komórek w ciele, które jest uzyskiwane poprzez spożywanie pokarmów węglowodanowych – alternatywne paliwo zwane ketonami jest produkowane ze zgromadzonego tłuszczu ( stąd termin „keto”-geniczny). Mózg potrzebuje największej ilości glukozy w stałej podaży, około 120 gramów dziennie, ponieważ nie może przechowywać glukozy. Podczas postu lub spożywania bardzo małej ilości węglowodanów organizm najpierw pobiera zmagazynowaną glukozę z wątroby i tymczasowo rozbija mięśnie, aby uwolnić glukozę. Jeśli trwa to przez 3-4 dni, a zmagazynowana glukoza jest całkowicie wyczerpana, poziom hormonu zwanego insuliną spada we krwi, a organizm zaczyna używać tłuszczu jako podstawowego paliwa. Wątroba wytwarza ciała ketonowe z tłuszczu, które można wykorzystać w przypadku braku glukozy.

Kiedy ciała ketonowe gromadzą się we krwi, nazywa się to ketozą. Zdrowe osoby naturalnie doświadczają łagodnej ketozy w okresach postu (np. spanie w nocy) i bardzo forsownych ćwiczeń. Zwolennicy diety ketogenicznej twierdzą, że jeśli dieta jest dokładnie przestrzegana, poziom ketonów we krwi nie powinien osiągnąć szkodliwego poziomu (znanego jako „kwasica ketonowa”), ponieważ mózg używa ketonów jako paliwa, a zdrowi ludzie zazwyczaj wytwarzają wystarczającą ilość insuliny, aby zapobiec nadmierne tworzenie się ketonów. Jak szybko pojawia się ketoza i liczba ciał ketonowych, które gromadzą się we krwi, jest różna w zależności od osoby i zależy od takich czynników, jak procent tkanki tłuszczowej i spoczynkowe tempo metabolizmu. 

Suplement diety Keto Matcha Blue może być stosowany przez kupujących zmagających się z dietą ketogeniczną odchudzającą (niska spożycie węglowodanów), zdrowym trybem życia i regularną aktywnością fizyczną w celu wspomagania dobrego samopoczucia procesów związanych z przemianą materii, trawieniem, po osiągnięciu ketozy w ciała, aby pomóc promować eliminację odpadów i toksyn.

>>>>>>>-50% KetoMatchaBlue<<<<<<<

Keto Matcha Blue

Keto Matcha Blue: do czego służy, jak działa?

Keto Matcha Blue to suplement diety w postaci proszku, rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do łączenia z programem odchudzającym typu ketogenicznego o obniżonej podaży węglowodanów i dziennych kalorii. Dieta ketogeniczna, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, spotkała się z ogromnym wsparciem ze strony mężczyzn i kobiet zmagających się z nadwagą i odkładaniem się tłuszczu.

Ketogenny plan żywieniowy przewiduje znaczne ograniczenie spożycia węglowodanów na rzecz białek i może pomóc w przyspieszeniu osiągania wyników w celu odzyskania sprawności i idealnej wagi. Nowy Keto Matcha Blue jest prezentowany na rynku jako darmowy suplement diety, bez konieczności przedstawiania recepty.

Kluczowym elementem jego opisu jest opakowanie słoiczka, zabezpieczone hermetycznie zamkniętą nakrętką, aby zapewnić świeżość wewnętrznych substancji pomocniczych nawet w temperaturze pokojowej i w podróży, w postaci proszku do wygodnego rozpuszczania w wodzie, idealnego również dla osób, które mieć trudności z połykaniem kapsułek i tabletek.

Keto Matcha Blue Plus sprzedawany jest w całej Europie, o czym można również dowiedzieć się z oficjalnej strony producenta, wykorzystuje on wewnętrzny skład, dokładnie przebadany i poddany niezbędnym testom laboratoryjnym przed wprowadzeniem na rynek.

Komu zaleca się przyjmowanie Keto Matcha Blue?

Spożywanie suplementu diety Keto Matcha Blue polecane jest wszystkim osobom zmagającym się z dietą ketogeniczną odchudzającą , regularną aktywnością fizyczną oraz zdrowym trybem życia. Schemat diety ketogenicznej wykorzystuje zmniejszenie spożycia węglowodanów, aby zmusić organizm do samodzielnej produkcji glukozy, aby w konsekwencji zwiększyć dzienne zużycie energii.

Dieta ketogeniczna jest również zdefiniowana jako główny cel: to znaczy produkcja ciał ketogenicznych przez organizm, produkowanych w większych ilościach niż te, które są eliminowane jako odpady przez procesy nerkowe.

>>>>>>>-50% KetoMatchaBlue<<<<<<<

Skład wewnętrzny i składniki Keto Matcha Blue

Aby zwrócić uwagę na wszystkie wewnętrzne substancje pomocnicze, pochodzenia naturalnego, zawarte w formule Keto Matcha Blue, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania lub informacjami na odwrocie opakowania zakupu. Suplement diety nie wydaje się zawierać dodatku substancji agresywnych, barwników i konserwantów, substancji GMO, syntez chemicznych.

Keto Matcha Blue: zalety i zalety formuły diety ketogenicznej

Nowy Keto Matcha Blue, do stosowania w ramach programu odchudzającego, diety ketogenicznej, zdrowego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej, może pomóc w uzyskaniu wielu korzyści i korzyści z różnych punktów widzenia. Mieszanka leżąca u podstaw jego wewnętrznego składu może wspierać:

 • naturalne osiągnięcie stanu ketozy przez organizm
 • funkcje metabolizmu podstawowego, lipidowego i białkowego
 • procesy eliminacji substancji odpadowych (cieczy, odpadów i toksyn)
 • detoksykacja na poziomie komórkowym
 • funkcje wątroby, nerek, przewodu pokarmowego i jelit
 • równowaga zaopatrzenia w wodę i sól w tkankach
 • dobrostan psychofizyczny
 • przyswajanie niezbędnych składników odżywczych
 • zużycie energii i dzienne kalorie
 • dobre samopoczucie skóry
Keto Matcha Blue

>>>>>>>-50% KetoMatchaBlue<<<<<<<

Dawkowanie Keto Matcha Blue

Rozpuszczalny suplement diety Keto Matcha Blue jest szczególnie praktyczny i wygodny do noszenia nawet podczas podróży. Preparat należy przyjmować codziennie, przez okres diety ketogenicznej mającej na celu utratę nadwagi, w następujący sposób:

 • 1 łyżka Keto matcha Blue do rozpuszczenia w dużej szklance wody
 • przyjmować 3 razy dziennie z głównymi posiłkami dnia
 • nie przekraczaj tych zalecanych dawek

Keto Matcha Blue: pozytywne i negatywne opinie i recenzje na forach

Suplement diety KetoMatchaBlue ma długą serię opinii i recenzji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, publikowanych przez kupujących dostępnych w sieci, w tym:

„„Przestrzegam ketogenicznej diety odchudzającej, którą doradził mi dietetyk, z którą łączę codzienną aktywność fizyczną i przyjmowanie suplementu diety Keto Matcha Blue. Wszystkim polecam preparat, aby lepiej wspomóc główne funkcje organizmu”.

„KetoMatchaBlue jest naprawdę ważnym suplementem diety, który należy przyjmować w przypadku diety ketogenicznej odchudzającej, aby pomóc promować osiągnięcie przez organizm ketozy.”

„Po tylu nieskutecznych dietach niskokalorycznych postanowiłam podążać ścieżką diety ketogenicznej. Oprócz niezbędnych środków ostrożności, Keto Matcha Blue o naturalnym składzie jest również wygodny do zabrania ze sobą zawsze poza dom”.”

Keto Matcha Blue

>>>>>>>-50% KetoMatchaBlue<<<<<<<

Przeciwwskazania i środki ostrożności, których należy przestrzegać

KetoMatchaBlue zawiera szereg substancji pomocniczych pochodzenia naturalnego, które można zobaczyć w pełnym INCI produktu, na odwrocie opakowania zakupu lub w części informacyjnej ulotki dołączonej do opakowania. Jego spożycie nie jest zalecane w przypadku:

 • alergie na poszczególne składniki aktywne
 • dla kobiet w ciąży

Gdzie mogę kupić oryginalną wersję Keto Matcha Blue?

Jedyną oryginalną wersję suplementu diety w postaci rozpuszczalnej Keto Matcha Blue można nabyć na oficjalnej stronie producenta, dzięki czemu zamortyzujesz wszystkie koszty pośrednictwa handlowego i unikniesz ryzyka fałszerstw.

Poczytaj również: Keto Black Premium.

>>>>>>>-50% KetoMatchaBlue<<<<<<<

Jestem redaktorem naczelnym tej witryny poświęconej zdrowiu, odchudzaniu, fitnessowi i diecie. Jestem także trenerem personalnym oraz zawodowym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i jego wpływem na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom na drodze do zdrowego ciała i umysłu. Pasjonuję się tą dziedziną i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i radami, aby pomóc innym w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz